Czech Republic - cz | RBS


Czech Republic

V únoru 2015 Royal Bank of Scotland oznámila změny svého podnikání, které umožní RBS stát se více zaměřenou bankou, která je udržitelná v dlouhodobém horizontu. Zároveň jsme konstatovali, že zaměříme naší nabídku služeb transakčního bankovnictví na naše domácí trhy ve Velké Británii a v Irsku.

To znamená, že RBS již dále neposkytuje globální transakční služby, včetně bankovních účtů, plateb, elektronického bankovnictví, služeb řízení hotovosti (společně nazývané "transakční bankovnictví"), mimo území Spojeného království a Irska nebo z platforem “GTS International” ve Spojeném království a Irsku ( 1)

V této souvislosti jsme podnikli rozsáhlou komunikační kampaň směrem ke klientům s cílem umožnit uzavření naší mezinárodní pobočkové sítě.

Kontaktní údaje

Prosíme, kontaktujte nás se svými dotazy týkajícími se bankovních účtů a ujednání poskytovaných naší pobočkou v České republice, resp. v personalistických dotazů.

a) Pokud potřebujete informaci o zůstatcích na již uzavřených učtech, kontaktujte nás na rbs.balance.claim@rbs.com

b) V případě ostatních dotazů týkajících se účtů, pohybů na účtech apod., prosíme kontaktovat oddělení pro zpracování dotazů na rbs.info.request@rbs.com a nebo písemně na adrese:

Royal Bank of Scotland plc
Attn: Request Management Team
ul. Ilzecka 26, building E
02-135 Warsaw
Poland

Poznámka:
(1) To se nevztahuje na služby poskytovné prostřednictvím The Royal Bank of Scotland International Limited (RBS International) v Jersey, Isle of Man, Guernsey, Gibraltar a v Lucembursku. Více informací je možné najít zde

Tým pro zpracování požadavků pracuje s anglickým jazykem a všechny dotazy budou zpracovávány rychleji, pokud budou přijaty v angličtině. RBS využije služby překladatelů k překladu dotazů přijatých v jiných jazycích.

Vezměte prosím na vědomí, že proto, aby Vaše dotazy byly zpracovanány co nejefektivněji a abychom postkytli požadovanou podporu, bude nutné sdílet Vaše informace s dalšími společnostmi RBS. V souvislosti s tím můžeme přenést Vaše informace do jiných zemí s tím, že každý, komu jej předáváme, jej ochrání stejným způsobem jako Royal Bank of Scotland Plc, v souladu s našimi zásadami a platnými zákony.

Vaše informace jsou tvořeny všemi finančními a osobními informacemi, které máme ohledně Vaší společnosti nebo Vašeho podniku a majiteli/majitelích této firmy. To zahrnuje:

• (a) informace, které jste nám poskytli;
• b) informace, které jsme obdrželi od třetích stran (včetně jiných společností RBS, třetích stran, které poskytují služby Vám nebo nám, a úvěrové reference, prevence podvodů nebo vládní agentury);
• (c) informace, které jsme se o Vás dozvěděli prostřednictvím našeho vztahu s Vámi a ze způsobu, jakým jste provozovali své účty a / nebo služby, jako jsou platby uskutečněné na Vašich účtech a z Vašich účtů; a
• (d) informace, které jsme shromaždili z technologie, kterou jste používali k přístupu k našim službám (například údaje o poloze z mobilního telefonu nebo adresu IP nebo telefonní číslo); a
• (e) informace, které jsme shromaždili z veřejně dostupných zdrojů.

English | Čeština

Set Tab for lightbox